Kategorie
Aktualności

Trochę wiedzy o mieszkaniach

Opierając się na faktach uzyskujemy informacje, że rynek nieruchomości był niezwykle skomplikowanym elementem handlowym transakcji bardzo często opierały się tylko na powiązaniach rodzinnych albo powiązaniach relacyjnych z bliskimi.

Ważne elementy zarobkowe upatrywano w pobieraniu czynszu za wynajmowanie danej nieruchomości czy przestrzeni określonego użytku w danej nieruchomości. Nieruchomości miały za zadanie zapewnić schronienie ludziom oraz zapewnić taką podstawową potrzebę jaką są potrzeby mieszkaniowe. Trudno mówić tutaj o myśleniu stricte inwestycyjnym czy też rozwojowym.

Kategorie
Aktualności

Lokalizacja nieruchomości

W trakcie kupna mieszkania nie mniej ważne, o ile nie ważniejsze znaczenie odgrywa szeroko rozumiana lokalizacja. Mieszkanie jest bowiem na stałe przypisane do konkretnego miejsca, czyli charakteryzuje się niemobilnością. Ponadto ludzie oczekują szybkiego i łatwego dostępu do transportu.

Funkcjonalności i nowoczesnych systemów bezpieczeństwa w budynkach mieszkalnych. Dodatkowo brane są pod uwagę elementy estetyczne i jakościowe wykańczanych budynków. Lokalizacja nieruchomości jest ważna.

Kategorie
Aktualności

Klient pierwotnego rynku mieszkaniowego to klient kalkulujący

Cele dotyczące zakupu nieruchomości są najczęściej długoterminowe i wymagają od jednostki podjęcia określonych nastawionych na cel działań. Najwięcej osób planuje zakupić nieruchomość w ciągu roku. To pokazuje, że są to osoby skrupulatne, pracowite, oszczędne i gospodarne.

To osoby potrafiące w znamienity sposób przygotować się do zakupu nieruchomości. Potrafią odpowiednio zarządzać swoim czasem i zasobami. Klient pierwotnego rynku mieszkaniowego to klient kalkulujący.

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie to dobro bardzo drogie

Mieszkanie jest dobrem bardzo drogim. Mieszkanie jest dla dewelopera produktem, który on oferuje swoim klientom. Z drugiej strony jednak – nowe mieszkanie – to obietnica. Mieszkanie jest obietnicą na lepsze życie, nową jakość, inny wymiar komfortu, zasadniczą zmianę w dotychczasowym życiu człowieka.

Z tego względu firmy zajmujące się obrotem nieruchomości powinny zauważać znaczenie ich działań w obliczu pewnego rodzaju odpowiedzialności społecznej. Rynek pierwotny jest swoistego rodzaju głównym miejscem produkcji długoletnich produktów użyteczności publiczne.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania gdzie natura spotyka się z nowoczesnością

Nasze projekty to oferta skierowana dla każdego wymagającego klienta. Mieszkania naszej firmy to najwyższe standardy budowlane i najlepsza jakość materiałów budowlanych. Projekty mieszkań to profesjonalnie skomponowanie przestrzeni. Mieszkania w Poznaniu to mieszkania to jakich marzysz. Do tego wiele zieleni wokół.

Mieszkania nowe i nowoczesne są w otulinie zielonych rozwiązań. Zachwyci cię nasze osiedle. Przekonaj się sam!

Nasi doradcy na ciebie czekają!

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie w bloku

Mieszkania w tak zwanym bloku czyli budynkach wielorodzinnych to najpopularniejszy typ mieszkań w ostatnich latach. Mieszkanie w bloku na osiedlu ma bardzo wiele korzyści i stąd tak duża popularność takiego rozwiązania.

Mieszkania w bloku są komfortowe i wygodne. Można powiedzieć, że są bezobsługowe. Mieszkania są zazwyczaj ogrzewane z sieci miejskiej lub zbiorczego zasobnika. Wszelkie naprawy zewnętrzne, utrzymanie czystości wokół czy nowe inwestycje – tym wszystkim zajmuje się spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa.

Kategorie
Aktualności

Rynek pierwotny mieszkań w Poznaniu

Jak szukasz na rynku pierwotnym mieszkania idealnego dla siebie? Nie jest to łatwe. Nowe ma zawsze to do siebie, że ma bardzo dobre argumenty. My mamy jednak jeszcze więcej korzyści – zobacz jakich!

Przede wszystkim oferujemy mieszkania w bardzo dobrych cenach. Jeżeli szukasz taniego i nowego mieszkania to nasza inwestycja będzie dla Ciebie idealna. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na naszej stronie i skontaktuj się z nami.

Kategorie
Aktualności

Marzenia o własnym mieszkaniu

Jeżeli marzy Ci się piękne mieszkanie to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Dobra lokalizacja, atrakcyjna cena i jeszcze wiele innych korzyści. Koniecznie zobacz naszą ofertę lub odwiedź nasze biuro.

Zapraszamy osoby szukające mieszkań na rynku pierwotnym do sprawdzenia naszej oferty. Nowe mieszkania w dobrej cenie i dogodnej lokalizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kategorie
Aktualności

Cenowa oferta mieszkań w Poznaniu

Oferujemy nowe mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie i dobrej lokalizacja. Nasza inwestycja znajduje się pod Poznaniem w spokojnej okolicy, blisko lasów i przyrody. Z osiedla masz łatwy dojazd do centrum Poznania. Zobacz pozostałe korzyści. Zapraszamy!

Nasze osiedle powstało pod Poznaniem – oferujemy mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie bezpośrednio od nas. Zajmiemy się pełną obsługą jeżeli chcesz zakupić mieszkanie. Zobacz szczegóły oferty, sprawdź dostępne mieszkania i przyjdź do naszego biura. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Sprzedaż bliźniaków – deweloper Poznań

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją – bliźniaki pod Poznaniem w Komornikach. To doskonała propozycja dla osób szukających domu pod Poznaniem. Wysoki standard wykonania, bardzo ładna okolica i dobra cena. Sprawdź!

Jeżeli jesteś w trakcie szukania idealnego domu dla siebie to nasza oferta jest idealną propozycją. Dajemy wiele korzyści w bardzo atrakcyjnej cenie. Kup nowy bliźniak bezpośrednio od dewelopera w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia biura sprzedaży!