Schwarzkopf News

Atelier znajduje się w zabytkowej kamienicy o wysokich oknach wychodzących na niewielkie czyste podwóreczko otoczone murami budynków.

Siedząc na wygodnej kanapie, otulona wpadającym przez szyby światłem, w tle cicha, pieszcząca ucho muzyka, chłonęłam nastrój tam panujący. Niezakłócona niczym atmosfera intymności- oaza ciszy i spokoju choć to centrum miasta. Czułam się tak bardzo swobodnie. Myślę, iż klienci będą czyli się tam podobnie, tym bardziej, iż każda osoba jest traktowana indywidualnie , dla każdej cały zespół ma czas. Takie było założenie i tak wygląda ich praca.

Specjalizują się w kompleksowej obsłudze swoich klientów, zarówno w wizażu, jak i stylizacji fryzur. Tworzą zgrany zespół.

Studio zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz Marka Kwiatkowskiego- męża Joanny, która również jest artystką plastykiem. Założeniem projektu było stworzenie przestrzeni wielofunkcyjnej. Znajdujące się tak cztery stanowiska pracy można w każdej chwili zdemontować tworząc tym samym przestrzeń dla pragnących podziwiać organizowane przez Studio wernisaże sztuki, mody i pokazy fryzur. Wszystko to po to, by czas w Studio był relaksem, odskocznią od gwaru codziennego życia. W takim miejscu i z takim zespołem osiągną swój cel.