Beata

Mistrz Fryzjerstwa

"Wierzę, że każdy może wyglądać pięknie. A to pomaga czuć się dobrze. Wystarczy zadbany włos, odpowiednio dobrany kolor i cięcie. Dając z siebie jak najwięcej staram się zadowolić każdego klienta; wysłuchać, zrozumieć jego potrzeby. A największą nagrodą jest uśmiech, ponowne przybycie i polecenie mojej osoby innym. Przez osiemnaście lat zdobywałam wiedzę i doświadczenie, szkoląc się m.in. u: Patrica Cameroona, Ondiny Pazzatelo, Toni&Guy, Laszlo Hayesa. Chce kreować i być kreatywna.

 

 Patrycja

 

Włosy to jej pasja. W zawodzie od lat 5. Zdolna, kreatywna, perfekcjonistka z doskonałym wyczuciem koloru i formy. Stale podnosi swoje kwalifikacjie poprzez szkolenia u najlepszych.

 

 

 

AdamStylista

Dyplomowany kreator wizerunku, absolwent Professional School of Make up& Style, uczestnik prestiżowych warsztatów stylizacji miesięcznika Glamour. Współpracował w charakterze stylisty przy produkcjach reklam owych i telewizyjnych ( m.in. Szymon Majewski Show) oraz licznych sesjach zdjęciowych. Autor publikacji na temat trendów, a także świat mody.

Jako osobisty stylista czuwa nad wizerunkiem klientów indywidualnych. Świadczy usługi z zakresu analizy kolorystycznej , określania typu sylwetki, stylizacji okazjonalnej. Doradza podczas wspólnych zakupów( zarówno w kraju jak i za granicą). Twórca unikalnego programu warsztatów stylizacji oraz dress-code, adresowanych do firm i grup zorganizowanych.

 

Katarzyna

Make-up artist

Z wyróżnieniem ukończyła dwie szkoły Wizażu i Charakteryzacji w Warszawie. Zawodowa swoją profesją zajmuje się od pięciu lat. Doświadczenie zdobywała pracując w warszawskich teatrach. Współpracuje przy wielu sesjach zdjęciowych. Prowadzi również szkolenia z zakresu makijażu. Ma doskonałe wyczucie stylu i estetyki, które przenosi do codziennej pracy z klientami.

 

 

Agnieszka

Recepcja

 

Ola

Manicurzystka

   

Nasze cele

Całemu zespołowi Fabryka Marzeń przyświeca jeden cel: Twoje zadowolenie i dobre samopoczucie.

Wiemy, że zadowolony klient zawsze wraca.

Tworzymy unikalną atmosferę, w której Ty i Twoje potrzeby stoją w centrum wydarzeń.

Chcemy, żeby każda z klientek, wychodząc od nas uśmiechnięta, pewna siebie i swojej atrakcyjności, zabierała część z atmosfery Fabryki Marzeń ze sobą.

Mamy jej bardzo dużo, wystarczy dla wszystkich.